Beylikdüzü Belediyesi Ramazan Ayında İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yemek Hizmeti Sunuyor

Beylikdüzü Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayı boyunca ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek hizmeti veriyor.

Beylikdüzü Belediyesi, yardımlaşma ve dayanışma ayı olan Ramazan ayında ilçedeki vatandaşları yalnız bırakmıyor. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından her yıl yıl olduğu gibi bu yıl da 65 yaş üstü, özel ihtiyaç sahibi ve evde yemeğini yapamayan vatandaşlara iftarlık sıcak yemek ulaştırılıyor.

Beylikdüzü Mutfak’ta günlük olarak hazırlanan yemeklerle birlikte, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri vatandaşların iftar sofralarına konuk oluyor. Sıcak yemek desteğinin yanı sıra vatandaşlara gıda kartı ve Ramazan kolisi desteği de sağlanıyor.

Tüm çalışmaların büyük bir titizlikle sürdürüldüğünü dile getiren Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Gökşen Ayözen, şu bilgileri verdi:

“BEYLİKDÜZÜ’NDE YAŞAYAN KOMŞULARIMIZIN EVLERİNE MİSAFİR OLUYORUZ”

“Sosyal inceleme komisyonu sonuçlarına göre belirlenen ailelere 30 gün boyunca sıcak yemek desteğinde bulunacağız. Çorbadan ana yemeğe, tatlıdan ramazan pidesine kadar ikramlarımızla Beylikdüzü’nde yaşayan komşularımızın evlerine misafir olacağız. Yemeklerimiz her gün düzenli olarak Beylikdüzü Mutfak’ta hazırlanıyor. Sağlık kuralları çerçevesinde hazırladığımız yemekleri 65 yaş üstü, özel ihtiyaç sahibi ve yemeğini yapamayan komşularımıza günlük olarak ekiplerimiz tarafından ulaştırıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x